UX/UI designer – madeo

Skandinávská společnost Brandmaster a její zlínský kreativní a vývojový hub madeo, hledají zkušeného UX/UI člověka, který bude bdít nad designem webových a mobilních aplikací světových klientů. Pokud jsou weby a aplikace tvou laboratoří, lidé pokusní králíci a dnem i nocí bádáš, zkoumáš a testuješ s jediným cílem – vytvořit magickou formuli, díky které se budou uživatelé zase a znovu vracet, pak patříš k nám.

Po letité spolupráci jsme se stali součástí norsko-švédské společnosti BrandMaster, jednoho z nejrychleji rostoucích globálních poskytovatelů řešení v oblasti marketing resource managementu (MRM) a marketingové automatizace. Madeo funguje jako vývojový a kreativní hub pro celou skupinu, v rámci které se specializuje především na projekty vyžadující inovativní přístup a netradiční řešení.

Obvykle pracujeme pro omezený počet klientů na dlouhodobé bázi. Patří mezi ně například Mercedes-Benz, smart, Statoil, DNB, Telia, Mitsubishi Motors či Subway. Při práci si zakládáme na preciznosti a neustálém objevování, testování a využívání nejnovějších technologií.

 

Co u nás budeš dělat?

  • hrát si s designem a rozvržením webových i mobilních aplikací
  • připravovat prototypy pro interní i uživatelské testování
  • předávat své nápady zbytku týmu a spolupracovat na jejich dotažení do zdárného konce

Více o požadavcích na StartupJobs.cz

Informace o pozici

UX tým:

Tým prozatím nemá profil. Vytvořit...
Lokalita: Zlín
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek, částečný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje