UX Researcher – Česká televize

Hledáme UX výzkumníky/výzkumnice, kteří nám pomůžou v rozhodování o vzhledu a funkcích nové videoplatformy. Jestli zvládneš odbavit kvalitativní i kvantitativní požadavky a vhledy získané z výzkumů pak aktivně předáváš dál, rádi tě u nás uvidíme.

Na čem budeš dělat:

Pracujeme na velkém projektu: nové videoplatformě České televize.
Možná znáš iVysílání – to co vyrobíme jej nejen nahradí, ale překoná ve všech směrech.
Máme navržený základní koncept budoucího produktu a nyní vstupujeme do realizace, se kterou potřebujeme pomoct. Výsledkem bude nejen web, ale i mobilní aplikace, HbbTV a aplikace pro některé značky televizorů nebo třeba Apple TV.
Máme velkou podporu vedení a možnost organizovat si práci tak, abychom se efektivně posouvali vpřed. Nebudujeme hluboké hierarchie podřízeností, ale spíše silné lidské vazby a společnou odpovědnost (ale i hrdost) za práci týmu.

Ty nám pomůžeš získávat informace o uživatelích, trhu i České televizi samotné. Ve výzkumu uživatelských potřeb chceme jít opravdu hluboko a všechny nové poznatky pravidelně testujeme. Nejsme agentura, výzkum pro nás není cestou jak zákazníkovi “prodat” výsledek, ale cestou k nejvhodnějšímu řešení.

Budeš mít prostor dělat věci novým způsobem. Nemáme přesnou definici, jak dělat výzkum a design. Kreativita má otevřené dveře a sehnat participanty na výzkum nám netrvá týdny.

Co nabízíme:

  • Pravidelné iterace: Zjištění z hloubkových rozhovorů, testování a všech analýz nezapadnou do šuplíku. Pravidelně testujeme nové poznatky a ty dobré se ihned přetváří do prototypů.
  • Rozmanitá cílová skupina: Během pár měsíců jsme u našich cílových skupin našli 10 různých rolí, které naše cílová skupina vystřídá během dne. V každé roli můžeme mít úplně jinou motivaci, potřeby a očekávání.
  • Otevřenost novým metodám: Nemáme přesnou definici, jakým způsobem dělat výzkum a design. Kreativita má otevřené dveře a sehnat participanty na výzkum díky našim produktům netrvá týdny.
  • Klasické benefity: Homeoffice, 5 týdnů dovolené, do práce na kole (sprchy), flexibilní pracovní doba (stanovíme si ale dny, kdy se budeme všichni potkávat osobně), konference, příspěvky na sport, vzdělávání a stravování…
Zdroj: Jobs.cz

Informace o pozici

Lokalita: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje