UX Designér/ka – LMC

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Práce za rohem, Teamio.cz, Atmoskop.cz apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Že UX je o něčem trochu víc, než o hraní s pixely? No tak to máš naprostou pravdu a my se pod to s tebou rádi podepíšeme! Hledáme někoho přesně s touhle filosofií, kdo by si vzal na starost jeden z našich stěžejních produktů – Teamio.com.

Teamio je responsivní webová aplikace, určitě nejkomplexnější a nejsložitější z našich produktů. Slouží jako nástroj pro správu náborového procesu, který pomáhá firmám nalézt ty správné zaměstnance. Kdo chce inzerovat na Jobs.cz nebo Prace.cz, musí do Teamia 🙂

Dnes už Teamio pomáhá více jak 62 000 uživatelům z více jak 20 000 firem a tří států (CZ, SK & PL) a ty jim práci v Teamiu můžeš ještě zdokonalit! Spektrum uživatelů sahá od živnostníka s jedním zaměstnancem až po HR manažera z nadnárodní firmy s 5000+ zaměstnanci.

Co teď mimo jiné plánujeme a čeho by ses mohl/a účastnit?

• Vylepšování statistik náborů (sbírání feedbacku, analýza používání, GA/Hotjar, návrhy na zlepšení).
• Řešení pro samoobsluhu firemních kariérních stránek přímo z Teamia (nastavení, wysiwig editory atd.).
• Rozvíjení služby pro interní doporučování zaměstnanců ve firmách.
• Hledání nových možných směrů rozvoje Teamia.

Proč do toho jít?

• Budeš součástí ostříleného přátelského 14členného UX týmu, takže budeš mít k dispozici dostatek hlav pro inspiraci a konzultaci návrhů.
• Pokud chceš vyzkoušet něco nového, máš naši plnou podporu.
• Budeš mít možnost vidět se s uživateli tak často, jak budeš potřebovat, ať už v terénu nebo u nás, s full servisem a odbornou podporou našeho skvělého user research oddělení.
• Budeš mít možnost účastnit se zajímavých zahraničních i tuzemských konferencí a workshopů.
• Můžeš se bavit na týmových výjezdech pracovních i nepracovních.

Záleží nám na tom, co a jak děláme…

Chceme dělat UX, jak nejlíp to jde, a je fajn, že pro to máme v LMC super podmínky. Nemusíš tady nikoho přesvědčovat o tom, že řešit UX je důležitý. Neděláme věci jen tak od stolu, naopak nezbytnou součástí našich designových procesů je uživatelský výzkum – rádi pracujeme v terénu a analyzujeme data. Produktový vývoj jedeme podle dual track agile metodiky. A umíme to opravdu dobře 🙂

…ale také na tom, s kým to děláme.

Potřebujeme zkušeného UX designera/ku, který/á se dokáže vcítit do uživatelů a efektivně naložit s výsledky uživatelského výzkumu. Čistý a jednoduchý design je tvojí mantrou, stejně tak hezký a srozumitelný text. Nebojíš se lehčí analytiky (na odbornější věci máme specialistu). Umíš pracovat např. s Figmou, Axure, Google Analytics nebo Google Optimize. Dokážeš pro svůj nápad nadchnout nejen sám/sama sebe, ale i své kolegy. Nečekáš na zadání a umíš si dobře rozvrhnout práci.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojďme se setkat třeba nad šálkem čaje z naší firemní čajovny. Kafe pijeme taky 🙂

Zdroj: Jobs.cz

Informace o pozici

Lokalita: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje