UX Designer – Česká televize

Česká televize, divize Marketing a nové média, hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici UX DESIGNER. Pokud vás tato nabídka zaujme a splňujete dané požadavky, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení.

Koho hledáme?

Hledáme kreativní kolegy, kteří budou navrhovat uživatelská rozhraní našich webových stránek, mobilních aplikací a aplikací pro chytré televize, a pro které je spokojený uživatel na prvním místě. Máme spoustu plánů a širokou cílovou skupinu. Naše produkty používají malé děti i starší lidé, začátečníci i pokročilí nebo třeba zrakově a jinak znevýhodnění. Hledáme někoho, kdo se postará, aby našli svůj obsah snadno a rychle.

Co bys měl/a umět?

Měl/a bys spolehlivě znát proces a metodiky návrhu uživatelských rozhraní a umět používat nějaký prototypovací nástroj na kreslení wireframes. My používáme Axure, ale stačí mít zkušenosti i s jakýmkoli jiným. Měl/a bys rozumět potřebám uživatelů a vědět, jak si je ověřit. A když budeš mít také zkušenosti s kvalitativním uživatelským výzkumem, jsi pro nás ideální.

Co nabízíme?

Kromě klasických benefitů, které považujeme za samozřejmost, nabízíme hlavně tým přátelských a vstřícných kolegů, který ví, co chce, kam směřuje a který funguje i mimopracovně. Budeš pracovat v otevřeném prostředí, kde si budeš moci prosadit tvůj názor na věc a které podpoří tvou kreativitu a osobní i profesní rozvoj.

Informace o pozici

UX tým:

Tým prozatím nemá profil. Vytvořit...
Lokalita: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje