UX designér a výzkumník – Proficio Marketing

Staň se součástí našeho brněnského UX týmu a navrhuj weby, které se budou líbit a zároveň splní svoje cíle. Dokážeš pochopit, jak se uživatel rozhoduje, přemýšlí a jaké jsou jeho motivace? Zvládneš na základě výzkumu navrhnout celý web? Pak hledáme právě tebe!

Kdo jsme

Za 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří téměř 50 odborníků v 6 specializovaných týmech. Máme za sebou tvorbu desítek úspěšných webů, které denně navštíví desetitisíce uživatelů. Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč všemi online médii. Jsme jediná Sklik Certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 15 klíčových agentur Googlu.

Koho hledáme

  • Nadšence do UX. Netřeba mít letité zkušenosti, ale musí tě to bavit. Víš, jak se tvoří wireframe a časem si troufneš i na spuštění kompletního webu. Pokud máš navíc zkušenosti třeba s Axure, body pro tebe.
  • Výzkumníka. Bez dat a uživatelského testování web nemůže stoprocentně fungovat. Budeme rádi, když s tím budeš aktivně pracovat. Všechno potřebné tě případně naučíme.
  • Člověka s empatií a smyslem pro detail, který zvládne časem projektově ukočírovat celý proces od počáteční schůzky s klientem až po uživatelské testování a vyhodnocení.
  • Nadšence do vzdělávání a hltání novinek v oboru.

Potřebujeme tě alespoň na 50 hodin měsíčně. A než se všechno naučíš, k ruce ti budou týmoví kolegové.

Co ti nabídneme

  • Adekvátní ohodnocení, které se zvyšuje s tím, jak se rozvíjíš.
  • Možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Hlavní je deadline. Kdy se práci věnuješ, je na tobě.
  • Volnost. Když potřebuješ, můžeš pracovat z domu nebo kavárny. Občas tě ale budeme potřebovat v našich kancelářích. Za odměnu tu najdeš kávu, čaj, čerstvé ovoce a spoustu dalších dobrot.
  • Zázemí digitální agentury. Budeš mít k ruce nejen týmové kolegy, ale i grafiky, obsaháře nebo analytiky.
  • Pohodový kolektiv, super teambuildingy a průběžné vzdělávání.

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

Zodpovědnost. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Proaktivita. Nečekáš, až ti někdo řekne, co máš dělat. Umíš aktivně přicházet s nápady.

Nasazení. Chceš, aby tvoje práce byla perfektní. Sleduješ svůj obor tak podrobně, že ti neunikne žádná novinka nebo tip, jak se zlepšit.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Pošli nám všechno důležité o sobě na e-mailovou adresu *protected email* a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým. Těšíme se!

Informace o pozici

Lokalita: Brno
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Částečný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje