UI Designer – Mluvii

Neláká tě práce v korporátu, ale rád by ses podílel/a na nadčasovém produktu pod záštitou nadnárodní společnosti? U nás budeš pracovat v malém týmu, ale na velkých věcech!

V mluvii jsme vyvinuli multifunkční nástroj pro online komunikaci se zákazníky (chat, videochat, sdílení dokumentů a obrazovky, cobrowsing, kognitivní servisy aj.). Náš produkt využívají největší call centra v České republice. Našim klientům poskytujeme kromě originálního nástroje také lidské zdroje a know-how.

Stali jsme se specialisty na on-line komunikaci a v roce 2017 dokonce získali ocenění spol. Microsoft. V současnosti spolupracujeme s největšími společnostmi v České republice jako Telefónica O2, Alza nebo Microsoft. Naším posláním je znovu vrátit lidský faktor do on-line komunikace a zvýšit tak její účinnost.

Koho hledáme?

UI designéra/designérku, který/á bude společně s námi vymýšlet a vytvářet rozhraní pro nová nasazení Mluvii a zajišťovat administraci současných i nových funkcionalit. Těžiště tvé práce bude spočívat zejména v UX myšlení, wireframech, prototypingu, testingu a samozřejmě v průběžném feedbacku směrem k tvému nadřízenému.

Důležitá je pro nás znalost Invision (nebo podobného grafického softwaru), uvítáme předchozí zkušenost s řízením projektů v uTracku (obdoba Jiry).

Jak bude vypadat tvoje pracovní náplň?

Můžeme slíbit, že tvoje práce bude zajímavá, samostatná a zodpovědná a podle toho také ohodnocena. Pracovat budeš v menším neformálním kolektivu, kde všichni mají možnost podílet se na produktu, setkat se s klienty a významně ovlivnit co a jak děláme. Navíc budeš pracovat v příjemném pracovním prostředí, které poskytuje klid pro práci.

V Mluvii vyvíjíme agilně, osvojíš si tudíž metodu Scrum a poznáš prostředí Reactu, .Netu, WebRTC a dalších moderních technologií.

Více o benefitech na Jobs.cz

Informace o pozici

UX tým:

Tým prozatím nemá profil. Vytvořit...
Lokalita: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje