UI/UX Designer – Mluvii

 Neláká tě práce v korporátu, ale rád by ses podílel/a na nadčasovém produktu pod záštitou nadnárodní společnosti? U nás budeš pracovat v malém týmu, ale na velkých věcech! V mluvii jsme vyvinuli multifunkční nástroj pro online komunikaci se zákazníky (chat, videochat, sdílení dokumentů a obrazovky, cobrowsing, kognitivní servisy aj.). Náš produkt využívají největší call centra v České republice. Našim klientům poskytujeme kromě originálního nástroje také lidské zdroje a know-how.

Koho hledáme?

UI/UX designéra/designérku, který/á bude společně s námi vymýšlet a vytvářet rozhraní pro nová nasazení Mluvii a zajišťovat administraci současných i nových funkcionalit. Těžiště tvé práce bude spočívat zejména v UI/UX myšlení, wireframech, prototypingu, testingu a samozřejmě v průběžném feedbacku směrem k tvému nadřízenému.

Důležitá je pro nás znalost Invision (nebo podobného grafického softwaru), uvítáme předchozí zkušenost s řízením projektů v YouTracku (obdoba Jiry).

Jak bude vypadat tvoje pracovní náplň?

Můžeme slíbit, že tvoje práce bude zajímavá, samostatná a zodpovědná a podle toho také ohodnocena. Pracovat budeš v menším neformálním kolektivu, kde všichni mají možnost podílet se na produktu, setkat se s klienty a významně ovlivnit co a jak děláme. Navíc budeš pracovat v příjemném pracovním prostředí, které poskytuje klid pro práci.

V Mluvii vyvíjíme agilně, osvojíš si tudíž metodu Scrum a poznáš prostředí Reactu, .Netu, WebRTC a dalších moderních technologií.

Jaké jsou u nás benefity?

Na co se můžeš těšit?

  • startupové prostředí, tzn. žádné šílené procesy, všechno si nastavíš sám/a
  • smysluplnou práci, jejíž výsledky budou rychle vidět
  • kompetentního nadřízeného, který rozumí tvé práci a ví, co obnáší
  • pet friendly kancelář- rádi uvítáme i tvého čtyřnohého kámoše (aktuálně už tu s námi jeden bývá, tak z nich třeba budou kámoši)
  • nadčasový projekt (tím samozřejmě myslíme naší aplikaci)
  • nejaktuálnější technologie – protože tvořit v zastaralých hybridech by nebyla žádná zábava
  • teamová pivíčka – jo! Rádi se vidíme i mimo práci ????
  • flexibilita – práci si můžeš dělat způsobem, který ti nejvíce vyhovuje
  • karta Multisport po uplynutí zkušební doby

Více o benefitech na Jobstack.it

Informace o pozici

Lokalita: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje