Senior UX designer/ vedoucí oddělení – Tipsport

Budeš vedoucím týmu UX designérů, kteří se starají o User Experience webu Tipsport.cz, mobilních aplikací, marketingových kanálů a všech ostatních míst, kde přijde uživatel v online světě do kontaktu s Tipsportem.

Projektů je čím dál víc, a proto potřebujeme další posilu. Tvým úkolem bude v první řadě vymýšlet koncepty, navrhovat interaktivní prototypy a také plánovat a realizovat uživatelské testování a výzkum. Hlavními nástroji, které při návrhu nových projektů používáme, jsou fixa, tabule a Axure. Znalost Photoshopu se často hodí, ale není podmínkou. Nedílnou součástí Tvé práce bude mentorování juniorních kolegů, plánování projektů UX oddělení a organizace týmu.

Jako senior bys za sebou měl mít projekty, u kterých ses jako hlavní designer podílel na uživatelském výzkumu, návrhu konceptů i prototypů a na uživatelském testování. Hledáme člověka, který si umí získat kvalitní zadání a podklady, navrhovat koncept řešení od hrubých skic až po precizní interaktivní prototypy. Ty bys měl umět následně otestovat, veškeré výstupy si obhájit a zpětně vyhodnotit.

S kým a kde

Nedávno jsme se přestěhovali do úplně nových prostor. Na jejich podobě jsme se sami podíleli. V prostorné kanceláři na tebe čeká tým tří UX designérů. Místo, kde budeš sedět, si můžeš vybrat.

Oddělení, která u nás vymýšlejí a tvoří nové projekty, s UX týmem úzce spolupracují. S webovými a byznys analytiky budeš formovat zadání, s produktovými manažery na nich budeš pracovat a s grafickými designéry poté řešit finalizaci návrhů. Většina projektů proto neobnáší jen prosté odevzdání prototypu „někam dál“. Součástí vývoje jsi celou dobu – od konceptu na papíře až po funkční a otestované řešení.

Více o této nabídce na Jobs.cz

Informace o pozici

UX tým:
Lokalita: Beroun
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje