Kentico software

Brno
Představení:

Představení:

Když přijdete do Kentico a zaklepete na dveře UX týmu, seznámíte se s jedenácti lidmi – 8 Designery, 2 UX Researchery a jedním CXO. Pracujeme hodně spolu, ale ještě víc přímo s vývojáři a produktovým oddělením. Všechna oddělení firmy jsou totiž pod jednou střechou a jsme tak v každodenním kontaktu nejen s Developery a Product Managery, ale i s marketingem a vedením. Společně přicházíme s novými funkcionalitami a změnami v našich dvou produktech:

  1. Kentico Xperience – tradiční content management systém s funkcionalitou pro developery a marketingové týmy (DXP)
  2. Kentico Kontent – novější SaaS produkt (headless CMS).

UX je v procesu vývoje pořádně zakořeněné

Budete u všech fází designového procesu. Praktikujeme Human Centered Design a při návrhu každé funkcionality myslíme na zákazníky a naše partnery. Jejich přání se dozvídáme od produktového oddělení a především při našich výzkumech. Výsledky si pak nenecháváme pro sebe, ale sdílíme je s celou firmou.A samozřejmě, než design zavedeme do produktu, důkladně ho otestujeme.

Chcete se k nám přidat? Čekejte agilní způsob práce, týmové workshopy, prostor pro vlastní nápady i vzdělávání. A taky neustálý posun – nejen v ohledu vývoje produktu, ale i vylepšování pracovního procesu a vašich designérských schopností. Pomůže vám i náš interní systém, který vám ukáže vícero cest, jak se stát seniorním UX Designerem.

Rádi zkoušíme nové nástroje

Vždy používáme nástroje, které aktuálně dávají smysl. Teď je převážně Figma. Rádi ale testujeme nové věci a nástroje se tak průběžně mění.

Děláme vše proto, aby nám bylo v práci fajn

  • V Kentico si nepotrpíme na pípání příchodu a odchodu – pracovní doba je flexibilní a když máte hotovo, prostě jdete domů.
  • Pracujeme z domova i kanceláře––vyberte si co vám vyhovuje.
  • Budete mít 5 týdnů dovolené. A čerství tátové navíc i 2 týdny otcovské dovolené.
  • Chceme zůstat zdraví, proto s rýmečkou zůstaňte doma. Počet Sick Days je neomezený.
  • Dostanete Multisport kartu, se kterou můžete levněji nebo úplně zadarmo třeba do posilovny nebo do wellness.
  • Máme skvělou lektorku angličtiny, která vám pomůže vypilovat gramatiku a doplnit slovní zásobu.

… je toho ještě víc. Však uvidíte.A koho že to vlastně hledáme?

Většinou hledáme zkušenější designéry

Noví kolegové by už měli mít zkušenosti s prací na softwaru, lean vývojem a dokázat sami provést výzkum. Bavíme se s uživateli po celém světě, proto je důležitá i pokročilá angličtina. A hlavně – musí se tu cítit dobře a rozumět si s námi. 🙂

Než přijdete na pohovor, možná se už budeme znát

Můžete se k nám stavit na kafe (osobně či virtuální) a poznat se s týmem. Nebo se potkáme na některé akci – ať už naší, nebo UX komunity. Pořádáme pravidelné Design Hours, jezdíme na RealUXCamp, účastníme se meetupů a často přednášíme různě po ČR.

Chcete o nás vědět víc?

Nebo se ohlaste a stavte se za námi. Jsme v Brně, na Nových sadech.

Těšíme se!

Pracovní nabídky
  • Aktuálně žádné zveřejněné pracovní nabídky.
Fotografie
S kým budeš osobně spolupracovat?
O společnosti Kentico software

Jsme brněnská IT firma. Máme jednoho šéfa, který nezapomněl programovat. Manažery, kteří se na svá místa poctivě propracovali. Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A taky kanceláře, na které by mohli žárlit i zaměstnanci Google. Podívejte se.