Quadient

Hradec Králové, Olomouc
Představení:

Vedoucí týmu Ondřej Havlíček představil UX tým v rozhovoru pro UniHunt následovně: “Vyvíjíme sadu softwarových produktů pro Customer Communications Management. Našimi zákazníky jsou velké společnosti, například banky nebo pojišťovny, které pomocí našich aplikací designují a produkují dokumenty pro své zákazníky, například výpisy z účtu. Jsme firma s mezinárodním týmem a působností. Většina našich zákazníků je mimo ČR… UX vnímáme jako výhodu oproti konkurenčním produktům. Uživatelé našich aplikací je používají při práci – proto je jedním z našich hlavních cílů efektivita. Věříme, že uživatelé pracují efektivněji s promyšlenými a atraktivně vypadajícími nástroji… UXáků je v GMC k dnešnímu datu 10. Spolu s grafiky, se kterými tvoříme jeden tým, je nás 15. Většina z nás má pozici UX Designer, 2 kolegové se věnují primárně uživatelskému testování. Pro představu, náš vývojový tým tvoří v současnosti celkem cca 250 lidí…

Fotografie:

Pobočka Hradec Králové    pobočka Olomouc

Zdroj: gmchk.cz

Tváře UX týmu:
UX Leader
Ondrej Havlicek
UX Designer
Kamil Vykopal
UX Designer
Tomas Kupka
UX Designer
Barbora Hurychová
UX Designer
Petr Semrad
UX Designer
Petros Topouzis
UX Designer
Leoš Hejduk
Graphic Designer
Václav Klůz
Graphic Designer
Dominika Šnejdrová
Další...
a další…

O společnosti Quadient (dříve GMC Technology Software)

Jsme původně švýcarská firma, která se zabývá vývojem softwaru pro návrh, kompozici a produkci personalizovaných dokumentů v oblasti komunikace firem se zákazníky. Naše pobočky najdete téměř po celém světě, zejména pak v Evropě, USA, Kanadě, Latinské Americe, Asii a Austrálii.

V roce 2012 proběhla úspěšná akvizice francouzskou společností Neopost, která se rozhodla k nám přesunout část svého softwarového vývoje ze Švýcarska a Vietnamu. I nadále však fungujeme jako samostatná pobočka.

V Hradci Králové máme své vývojové centrum od roku 1998, v roce 2004 byla otevřena naše druhá pobočka v Olomouci a v 2016 otevíráme pobočku v Ostravě. Z původních pěti lidí se náš tým rozrostl na současných cca 300+ zaměstnanců. Že se nám daří, dokazují i různá ocenění, která jsme získali: Zaměstnavatel regionu v letech 2011 – 2016, The Most Desired Company 2014 a 2015 v Královéhradeckém kraji a Best Employers 2012, 2014, 2015 a 2016.

Zdroj: gmchk.cz

Nabídky Práce