Deloitte Digital

Praha
Představení:

We combine fun with serious intent, injecting innovation and creativity into our solutions for our clients. At Deloitte Digital, left brain meets right, and business, creative, and technology intersect. We believe in our people and pride ourselves on our unique culture and intense commitment to quality.

Tváře českého UX týmu:
Nabídky Práce
O společnosti Deloitte

„Deloitte“ je značka, pod kterou působí a spolupracují desítky tisíc prvotřídních odborníků v nezávislých společnostech po celém světě při poskytování služeb oblasti auditu, poradenství, finančního poradenství, řízení rizik a daní nejrůznějším klientům. Ne všechny členské firmy společnosti Deloitte poskytují všechny služby.

Tyto společnosti jsou členy Deloitte Touche Tohmatsu Limited (DTTL), britské privátní společnosti s ručením omezeným zárukou. Každá členská firma poskytuje služby v určitém regionu a řídí se zákony a pravidly pro odborné služby platnými v příslušné zemi nebo zemích, kde působí. V některých případech služby související s auditem klientů nemusí být podle pravidel a nařízení veřejného účtování dostupné.