Cimpress Technologies

Praha
Představení:

Ve společnosti Cimpress vyvíjíme tzv. Mass Customization Platform – což je platforma pro výhodné a dostupné doručování unikátně personalizovaných produktů. Díky této platformě mohou společnosti spravovat svůj byznys v oboru tisku (například tisk vizitek, potisky triček, hrníčku, dárkových předmětů, atd) – od správy a sledování zakázek, produktů, vytváření marketingových assetů pro jejich produkty až pro správu používaných dopravců, skenování objednávek a tisk štítků v továrných až po jejich třídění pro dopravce.

Jako designový tým pomáháme vývojovým týmům s doručením bezproblémové platformy s co nejlepší použitelnosti a hodnotou pro naše zákazníky.

V našem UX týmu je nás aktuálně 8 – 7 designérů a 1 výzkumník a plánujeme růst. Sedíme v kancelářích ve Spojených státech, Evropě a Indii. Každý designér se stará o určitou oblast – například sklad produktů, logistické procesy, tvorba marketingových assetů, atd.

Úzce spolupracujeme s vývojáři, Business a Product Ownery a pomáháme jim s řešením jejich požadavků, ale také přinášíme vlastní nápady na možná zlepšení tak, abychom lidem dodali co největší hodnotu.

Často se tedy bavíme s lidmi, kteří platformu používají. Využíváme pro to různé výzkumné metody (s čímž nám pomáhá dedikovaný výzkumník) – od sledování nahrávek ve Fullstory, analýzu dat v Google Analytics až po dotazníkové studie, card sorting, testování použitelnosti, rozhovorů nebo návštěvy lidí přímo v továrnách.

Pokud máte dotazy, piště na moc.s1596738728serpm1596738728ic@ka1596738728nam.l1596738728ahcim1596738728.

Pracovní nabídky
  • Aktuálně žádné zveřejněné pracovní nabídky.
S kým budeš osobně spolupracovat?
O společnosti Cimpress Technologies

At Cimpress, you will be part of a dynamic, growing group of companies that is changing the world through our vision of empowering people to make an impression. Our team members collaborate to solve complex problems, to build incredible businesses, and to constantly innovate and improve.

Cimpress is organized into decentralized, autonomous businesses and a small number of lean and focused central teams.

Source: https://cimpress.com/careers