ACTUM

Praha
Představení:

Tým UX tvoří v současnosti 4 UX designéři a jeden grafický designér.

K práci nejčastěji využíváme Axure, ale těšíme se na nový nástroj, který nám ho pomůže plně nahradit. Pro uživatelské testování využíváme vlastní přenosnou laboratoř. Mezi další využívané nástroje patří zejména Hotjar, Optimalworkshop, Google Analytics a Omniture.

Úzce spolupracujeme zejména přímo s klienty, ale také s Business Analytiky a Solutions Architekty, Frontend týmem, a často se podílíme na nových obchodních příležitostech.

Pracovní nabídky
  • Aktuálně žádné zveřejněné pracovní nabídky.
S kým budeš spolupracovat?
O společnosti ACTUM

ACTUM je společnost, která navrhne digitální strategii a technologické řešení na základě obchodních cílů klienta. Designujeme a implementujeme technologie pro personalizovaný a konzistentní zákaznický zážitek na všech zařízeních jako jsou počítač, mobil, tablet, ale také hodinky, televize, automobil nebo virtuální realita.

Na .NET, JAVA a PHP platformách vyvíjíme a implementujeme integrovaná technologická řešení jako jsou prezentační weby, eCommerce a komunitní portály.

Potřebujete-li zvýšit obchodní výkon své současné nebo připravované digitální platformy, naše sesterská společnost ACTUM+ vás provede krok po kroku digitální transformací. Pomůžeme vám nastavit a optimalizovat práci s daty, analytiku, A/B testování, emailing, segmentaci, personalizaci nebo marketingovou automatizaci.

Zdroj: Actum.cz