UX Designer – Zonky

My na Zonky věříme, že půjčování peněz se dá dělat férověji a výhodněji. Bez velkých nákladných institucí. Zonky je česká internetová služba, která funguje na principu P2P. Propojuje ty, kteří si chtějí půjčit levněji s lidmi, kteří chtějí investovat do půjček lidí a získat zajímavé zhodnocení. Služba vznikla v roce 2015 a je členem finanční skupiny PPF.

Jsme největší fintech společností v České republice. Lidé si už na Zonky půjčili více než 10 miliard korun a více než 25 tisíc lidí na Zonky investuje. Zonky mají lidé rádi také proto, že se ke každému zákazníkovi chová jako k člověku a nemluví bankovničtinou.
Už je nás víc než 160 a stále rosteme. Přivítáme mezi námi ty, kteří s námi chtějí měnit pravidla hry na trhu se spotřebitelskými úvěry.

UX Designer

Jak u nás pracujeme:

Při práci na produktu a UX myslíme v první řadě na uživatele. Vytváříme webové stránky Zonky, webovou aplikaci a mobilní aplikaci Zonky pro oba typy klientů Zonky – zákazníky, kteří si půjčili, a investory. Uplatňujeme agilní přístup, stavíme MVPs a provádíme testování s uživateli a A/B testování.

S kým budeš spolupracovat:

Budeš pracovat v týmu s dalšími 2 kolegy (Product/UX Designer a UI designer). Kromě jiných budeš také spolupracovat s našimi interními vývojáři, analytiky a copywritery.

Přesto, že se budete s kolegy doplňovat, měl(a) bys zvládnout samostatně zpracovat celý projekt od počátečního shromáždění všech vstupů, přes wireframování, design UI až po testování s uživateli a předávku vývojářům.

Na tuto pozici se hodíš, pokud:

– máš zkušenosti s řízením digitálních produktů a/nebo designem UX
– umíš využívat nejen své zkušenosti a znalosti, ale i přesná data
– ovládáš Sketch a InVision
– máš praxi s designem uživatelského rozhraní a rozvržením informací
– sleduješ aktuální dění a trendy v UX, UI a web designu
– víš, jak by mělo vypadat zadání pro vývojáře
– dokážeš si napsat microcopy pro své návrhy, když zrovna není po ruce kopík
– zvládneš si připravit prototyp a moderovat uživatelské testování

Informace o pozici

Lokalita: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje