Lead UX Designer – Kentico

Chcete udávat směr UX globálního produktu? Máme pro vás příležitost, která se jen tak neopakuje.

Co budete dělat?

Hledat cesty, jak z našeho produktu Kentico Cloud vytvořit nejlepší nástroj pro práci s obsahem na světě.

Jak to vypadá v praxi?

V každém z našich vývojových týmů najdete UX Designera, který typicky řeší jen určitou část produktu. K dosažení výjimečné user experience je ale potřeba vidět souvislosti. Proto je pro nás role Lead UX Designera tolik důležitá  — je to člověk, který si udržuje nadhled nad celým řešením, zlepšuje fungování UX jako celku a posouvá náš produkt.

Zadání úkolů vám na stole přistanou jen výjimečně. Většinu práce si budete vymýšlet a prioritizovat sami podle toho, co je zrovna potřeba. Budete tak mít velkou kontrolu nad vlastním časem i způsobu práce. Více než jednotlivosti budete řešit širší oblasti UX — od procesů, po inovace nebo výzkum. Chceme, aby náš produkt byl co nejlepší a jaké cesty k tomu zvolíte, necháme na vás.

Všichni, včetně managementu, sedíme v brněnských kancelářích. Nejvíce se budete potkávat s vývojáři, ale i produktovými manažery, UX týmem nebo UX výzkumnicí. Ostatní designery povedete po odborné stránce, třeba zpětnou vazbou na jejich práci nebo vedením workshopů. Vás na oplátku rádi pošleme se vzdělávat na konference do zahraničí.

Budeme si rozumět?

Pravda, je to velká zodpovědnost. Proto k sobě hledáme opravdu zkušeného UX Designera, který bude v prostředí softwarové firmy jako doma.

Měl by to být člověk se skvělými komunikačními dovednostmi, tak trochu diplomat i advokát, který si umí obhájit svůj názor. Pokud máte zkušenost s mentoringem méně zkušených kolegů, tak se vám tu rozhodně neztratí.

Dáme vám volnou ruku řešit věci samostatně. Hledáme proto k sobě někoho, kdo bude mít energii nejen věci vykopnout, ale i zdárně dotáhnout do konce. V neposlední řadě jsme mezinárodní firma se zákazníky po celém světě a bez skvělé angličtiny to prostě nepůjde.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se a povíme vám víc!

Informace o pozici

Lokalita: Brno
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje