Junior UX Designer – Wunderman

Jsme největší digitální marketingová agentura v České republice, už přes 20 let se staráme o české, ale hlavně mezinárodní klienty. Nejsme jen kreativní agentura, ale naším denním chlebem jsou data a analýzy chování zákazníků. Jsme profíci v oblasti direct marketingu, datové analytiky, CRM a věrnostních programů.

Myslíš na potřeby uživatelů, rád se ptáš a miluješ použitelnost? Vymýšlíš digitální zážitky a z deseti informací dokážeš vybrat tu nejdůležitější? Pokud jsi odpověděl ano, čti dál.

CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?

Jsme tým UXáků a copywriterů, který pracuje pro klienty celé agentury. Nedávno jsme například z gruntu redesignovali web banky nebo věrnostní program lékárny. Online formuláře hypermarketu jsme testovali přímo s návštěvníky obchodního centra. Připravujeme také mobilní appku na měření energií, optimalizujeme weby na prodej zájezdů nebo celosvětovou platformu pro e-shopaře. Občas si střihneme návrh responzivních newsletterů nebo microsites pro kampaně.

• Hledáme člověka, který myslí na potřeby uživatelů, rád se ptá, miluje použitelné weby, vymýšlí digitální zážitky a z deseti informací dokáže vybrat tu nejdůležitější.
• Budeš navrhovat nejen wireframy, ale také vymýšlet strategie a informační architekturu pro české i mezinárodní klienty z různých oborů.

CO JE POTŘEBA UMĚT A ZNÁT?

• Porozumění potřebám běžných uživatelů
• Schopnost naučit se ovládat prototypovací nástroje (např. Axure RP)
• Základní přehled v oboru UX a digitálního marketingu
• Znalost angličtiny na komunikační úrovnii

Více o této nabídce na Jobs.cz

Informace o pozici

UX tým:
Lokalita: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje