Junior UX Designer – Tipsport

Co Tě čeká

Budeš členem týmu UX designérů, kteří se starají o User Experience nejenom hlavního kanálu, tedy webu Tipsport.cz, ale také mobilních aplikací, marketingových kanálů a všech ostatních míst, kde v online světě přijde uživatel do kontaktu s Tipsportem.
Nových projektů začíná být postupně víc a víc, a proto potřebujeme další posilu do týmu. Primárně budeš vymýšlet koncepty, navrhovat interaktivní prototypy a také navrhovat a realizovat uživatelské testování. Hlavním nástrojem, který při návrhu nových projektů používáme, je fixa, tabule a Axure. Znalost Photoshopu se často hodí, ale není podmínkou.
Většina projektů neznamená jen prosté odevzdání prototypu „někam dál“. Jsi jeho součástí po celou dobu realizace – od konceptu na papíře až po finální funkční řešení. To často obnáší úzkou kooperaci s grafickými designéry, vývojáři, analytiky, testery a samozřejmě uživateli.

Potřebujeme

Jako junior bys měl mít za sebou projekty, na kterých ses coby designer podílel(a). Také bys měl mít alespoň minimální znalost Axure či podobného prototypovacího nástroje. Zkušenost s plánováním a moderováním uživatelských testování či copywritingem je plusem, nikoliv podmínkou.
Měl bys mít zájem se v oblasti sázení rozvíjet, ale nemusíš být aktivní sázkař. Nicméně pokud jsi aktivní sázkař, tak je to rozhodně plus. Měl by ses taky zajímat o dění ve sportu.
Potřebuješ hlavně selský rozum a vlastní úsudek, kreativní a analytické myšlení, samostatnost, orientaci na výsledky a proaktivní přístup.

S kým a kde

Budeš s námi v UX týmu 3 designérů sedících v nové a prostorné kanceláři. Kromě našeho týmu budeš často spolupracovat s grafickými designéry na finalizaci tvých návrhů, s webovými a byznys analytiky na formování zadání a s produktovými manažery na zadáních a konceptech nových projektů. V kostce se dá říct, že drtivá většina oddělení, která u nás vymýšlí a tvoří nové projekty, s UX oddělením úzce spolupracuje.

A co ti práce u nás přinese?

* Zajímavou práci ve stabilní, technicky vyspělé a prestižní společnosti, práce s top technologiemi
* Možnost realizace na zodpovědné pozici s prostorem pro inovativní řešení
* Práci v dynamickém a přátelském kolektivu s minimální byrokracií
* Příspěvek na stravování 109 Kč denně
* 3 sick days/rok
* Po odpracování jednoho roku 5. týden dovolené navíc
* Homeoffice a Flexibilní pracovní doba
* Odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání jsou pro nás samozřejmost
* Volné či zvýhodněné vstupy na sportoviště v Berouně
* Volné či zvýhodněné vstupenky na sportovní utkání a kulturní akce
* Příspěvek na penzijko/životko
* Příspěvek na kulturu
* Práci v pohodovém kolektivu v Berouně (20 min od stanice metra Nové Butovice, 1 minutu od vyhlášeného bar-grillu BlackDog)

Informace o pozici

UX tým:

Tým prozatím nemá profil. Vytvořit...
Lokalita: Plzeň, Beroun
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Vysokoškolské bakalářské
Jazyk: Čeština (výborná), angličtina (mírně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování