UX Designer – Altus software

V Solitea se chystá něco velkého
Solitea je skupina výrobců ERP systémů. Nyní jsme se rozhodli vložit své mnohaleté zkušenosti do společného vytvoření úplně nového, revolučního cloudového ERP systému, který bude mít skvělé UX.

S UX jsme téměř na začátku. Budujeme tým a s pomocí Berky nastavujeme procesy. Celý projekt, včetně UX, má ve firmě velkou prioritu, proto nemusíme dělat zbytečné kompromisy – rozumné návrhy nám procházejí, máme dobré zázemí.

Koho hledáme

Máme několik agilních týmů, umístěných v Praze, Příbrami, Ljubljaně a Brně. Do každého z nich hledáme na HPP zkušeného UXáka, který bude pracovat jednak s analytiky a s vývojovým týmem na daných modulech, druhak společně s ostatními UXáky na společné vizi a strategii aplikace jako celku. Hledáme zkušené generalisty, které design baví a naplňuje. Preferujeme týmové hráče s vnitřní motivací a s chutí řešit designové výzvy, které disruptují tradiční EFP trh.

Proč bys chtěl jít k nám

Nabízíme velký a náročný projekt, kde se toho můžeš hodně naučit. Porosteš s ním téměř od začátku, budeš mít ve svých rukou jeho podobu. Součástí práce bude kompletní UCD – výzkum, prototypování, evaluace, spolupráce s vývojem, měření, sběr zpětné vazby…

Firmy holdingu mají díky bohaté historii velkou doménovou znalost i uživatelskou základnu, na které se dá stavět. Přitom je příjemné v ní pracovat, kolegové jsou otevření novinkám i komunikaci a mají rádi své produkty.
Pokud jsi dosud pracoval v agenturách, zjistíš výhody práce na produktu – dlouhodobý projekt, který skutečně vlastníš a dlouhodobě ho rozvíjíš. Cílem je dobrý produkt, ne dodržení termínu za každou cenu.

Na čem děláme

Vyvíjíme ERP nové generace proto, abychom na základě našich mnohaletých zkušeností posunuli uživatelský prožitek i efektivitu ERP systémů na vyšší úroveň.

Informace o pozici

UX tým:

Tým prozatím nemá profil. Vytvořit...
Lokalita: Praha, Brno, Příbram
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný uvázek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje