SPORTISIMO

Rudná u Prahy
Představení:

SPORTISIMO dohromady čítá přes 2 700 lidí. Slušný tým, ne? Těch, co řeší online, je celkem dost, už se to hůře počítá, ale ještě pořád se s trochou cviku zvládneš naučit jejich jména.
V UX týmu potkáš Tomáše (UX, komiksy, distribuce medu), Lukáše (grafika, tenis, fotbal), Viléma (s jabkem v ruce), zase Tomáše (dost se ptá), mě (Jakuba) a pár dalších.  Přijď, představím Ti je, ať víš, do čeho jdeš.

Tváře UX týmu:
Senior UX Designer - SPORTISIMO
Jakub Martinec
UX Designer - SPORTISIMO
Tomas Pekarek
UX Designer - SPORTISIMO
Vilém Kalus
UX Designer - SPORTISIMO
Tomáš Janák
UI Designer - SPORTISIMO
Lukáš Žitník

Fotografie:
    

Zdroj: cz.charnwood.cz

O společnosti SPORTISIMO

SPORTISIMO s.r.o. je přední maloobchodní prodejce zaměřený na sportovní vybavení, oblečení a obuv pro všechny věkové kategorie. Na českém trhu působíme již od roku 1999 a za tuto dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají zejména pro naši širokou nabídku vysoce kvalitního zboží za nejlepší ceny. V našich kamenných prodejnách a v e-shopu najdete vše potřebné pro sport i volný čas. Můžete si vybrat z kompletní nabídky lyží, lyžařského vybavení, potřeb pro fotbal, halové a raketové sporty, běh nebo fitness, nabídneme vám také vše pro cyklistiku, in-line, turistiku, vodní sporty, dále rotopedy a posilovací stroje, oděvy a potřeby pro volný čas a mnoho dalšího. I ty nejmenší sportovce vybavíme od hlavy až k patě, pro různé druhy sportů za každého počasí.

Zdroj: Sportisimo.cz

 

Nabídky Práce