Product/UX Designer – Zonky

My na Zonky věříme, že půjčování peněz se dá dělat férověji a výhodněji. Bez velkých nákladných institucí. Zonky je česká internetová služba, která funguje na principu P2P. Propojuje ty, kteří si chtějí půjčit levněji s lidmi, kteří chtějí investovat do půjček lidí a získat zajímavé zhodnocení. Služba vznikla v roce 2015 a je členem finanční skupiny PPF.

Jsme největší fintech společností v České republice. Lidé si už na Zonky půjčili více než 1,5 miliardy korun a více než 15 tisíc lidí na Zonky investuje. Zonky mají lidé rádi také proto, že se ke každému zákazníkovi chová jako k člověku a nemluví bankovničtinou.
Už je nás víc než 100 a stále rosteme. Přivítáme mezi námi ty, kteří s námi chtějí měnit pravidla hry na trhu se spotřebitelskými úvěry.

O co nám jde?
Při práci na produktu a UX myslíme v první řadě na uživatele. Nechceme se přitom nechávat svazovat současnými technologiemi. Vytváříme webové stránky Zonky, webovou aplikaci a mobilní aplikaci Zonky pro oba typy klientů Zonky – zákazníky, kteří si půjčili, a investory. Uplatňujeme lean přístup, stavíme MVPs a provádíme A/B testování.
S kým budeš pracovat?
Budeš pracovat v týmu Lukáše Marka společně s dalšími Produktovými/UX designery, webovými designery a dalšími specialisty v tomto oboru. Kromě jiných budeš také spolupracovat s našimi interními vývojáři, analytiky a copywritery.

Více o požadavcích na Jobs.cz

Informace o pozici

UX tým:

Tým prozatím nemá profil. Vytvořit...
Lokalita: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje