Product Designer – Kentico

Jste rozený inovátor a hledáte opravdovou výzvu? Pojďte s námi rozvíjet produkt, který používají lidé po celém světě.

Co budete dělat?

Pracovat s daty, zkoumat a vymýšlet designová řešení. Udávat směr našemu produktu Kentico Cloud.

Proč se vám tady bude líbit?

 1. Budete pracovat na skvělém produktu, který používají vývojáři a digitální agentury na celém světě.
 2. Inovace bude vaše hlavní náplň práce. Budete mít prostor se každému problému opravdu věnovat, pochopit jeho příčiny a navrhnout skvělé řešení.
 3. Budete mít za sebou zkušený a sehraný tým UX designérů.

  Bereme si to nejlepší z leanového a agilního přístupu a fungujeme ve dvoutýdenních sprintech. Máme několik vývojových týmů a v každém z nich působí jeden UX designér. Vaše působení bude napříč týmy.

  Při vývoji se opíráme o poctivý výzkum. Jobs to be done či persony pro vás budou denním chlebem. Výsledné řešení může být jednou storyboard, jindy komplexní prototyp, podle toho, co budete potřebovat. Všechny designy budete testovat a iterovat, dokud nebudou splňovat vámi definované požadavky. Hotové řešení předáte vývojovému týmu, kde už ho dál rozpracuje UX designér.

  Je to úplně nová pozice…

  … a nepožadujeme toho málo. Hledáme člověka se zkušenostmi s produktovým/UX designem, který se postará o celý proces. Musí vědět, jak se dostat k podstatě problému, navrhovat inovativní řešení a správně si ověřit, že jeho design opravdu pomůže. Zákazníky a pobočky máme hlavně v zahraničí, takže bez dobré angličtiny se u nás neobejdete.

  Můžete však počítat s tím, že otevřené prostředí, silný tým a dobrý produkt u nás nejsou prázdná slova. A jakmile takového člověka najdeme, slibujeme, že se u nás bude mít dobře.

Informace o pozici

UX tým:
Lokalita: Brno
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Úvazek: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Nerozhoduje